Wellness Hotel Studánka, Česká republika, Východní Čechy, 16.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 138451444

Wellness Hotel Studánka

Česká republika » Východní Čechy

, Hotel starstarstarstarWellness Hotel Studánka

Termín:

16.5.2018 - 18.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 760 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi, LCD TV, minibar, sejf. Na vyžádání 2 a 4-lůžkové apartmány, dětská postýlka.
Poloha
V přírodním parku Les Včelný, v malebné východočeské krajině těsně pod Orlickými horami, nedaleko od okresního města Rychnov nad Kněžnou. Tato oblast sloužila lázeňským a rekreačním účelům již od 17 stol., zejména díky pramenům léčivých vod v okolí. Luxusní hotel v krásné přírodě s wellness službami.V okolí vede hustá síť cyklostezek.
Středisko
Rychnov nad Kněžnou - Letovisko Studánka
Vybavení
Madlenčina restaurace se skvělou domácí kuchyní dle M.D.Rettigové, vegetariánskou i bio stravou, dětský koutek, vinárna, kavárna Jiřího Šlitra s terasou, kongresový sál.
Relaxační bazénové centrum (bazén s protiproudem, Kneippův chodník, vířivka), Sauna Welt (sauny, pára, odpočívárna, solná terapie, solární louka), koupele (pivní, medová, konopná, aj), masáže (klasická , lázeňská, lávovými kameny, reflexní, pivní, indická masáž hlavy), zábaly, aromamasáže, kosmetika, fitness, bowling, kulečník, minigolf, k zapůjčení in-line brusle, kola, koloběžky, trekingové hole.
Stravování
dle programu – snídaně i večeře formou bufetového stolu. (do 20 osob výběrem z menu)
Koupání
vlastní hotelový bazén s protiproudem, městské koupaliště (ca 1,5 km)
Nabídka programů
Nabídka programů 2018:
U všech pobytů - volný vstup do hotelového bazénu, vířivky a fitness (10.00 – 21.00) a využití Kneippova chodníku v době k tomu určené.

WELLNESS VÍKEND PRO DVA 2018 (Víkend plný relaxace)
2noci, 2x polopenze, program: 2x 60 min saunový svět, 2x 30 min odpočívárna se solnou stěnou, 1x 30 min solární louka, 1x 20 min koupel v hydromasážní vaně, 1x 30 min pleťová maska (nohy, ruce) ve wellness, 1x 40 min zabal-černé bahno z Mrtvého moře nebo balneo rašelina, pitný režim během procedur

ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA 2018
2 noci, 2x snídaně, 1x večeře+1x romantická 4-chodova večeře při svíčkách pro 2 osoby, program: 2x 60 min saunový svět, 2x 30 min odpočívárna se solnou stěnou, 1x 30 min romantická duo koupel pro dva, 2x 20 min. klasická masáž ve wellness, pitný režim během procedur

POBYT PRO SENIORY 2018 (od 55 LET)
2 noci, 2x polopenze, program: 1x 20 min revmatická koupel v hydromasážní perličkové vaně, 1x 40 min. zabal-černé bahno z Mrtvého moře nebo balneo rašelina, 1x 30 min odpočívárna se solnou stěnou, pitný režim během procedur

POHÁDKOVÁ DOVOLENÁ 2018
4 nebo 6 nocí, polopenze, program: 1x 30 min. odpočívárna se solnou stěnou, 1x 20 min aroma koupel v hydromasážní perličkové vaně, 1x 60 min kulečník + 120 min minigolf + 120 min sportovní hřiště, 1x 40 min zabal – černé bahno z Mrtvého moře nebo balneo rašelina, pitný režim během procedur
Dítě do 12 let má v ceně pobytu ubytování s polopenzí a volným vstupem do hotelového bazénu.(410 Kč/noc)

MOZAIKA
minimálně 2 noci, polopenze, program: přivítání na pokoji malým překvapením, volný vstup do hotelového relaxačního bazénového centra - vodní svět, relaxační bazén s protiproudem a masážním lehátkem, chrlič vody s vodotryskem.
Vířivá vana pro 6 osob, Kneippův chodník. Župan k zapůjčení po celou dobu pobytu, zdarma parkování.
Upozornění: Wellness začíná již v den příjezdu - nutno provést rezervaci wellness služeb již před příjezdem na hotel)

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ
minimálně 2 noci, snídaně, fakultativně možnost dokoupení polopenze
Informace
Parkování u hotelu zdarma. Dětská cena platí pro děti od 3 do 12 let na přistýlce, děti do 3 let bez nároku na služby zdarma. Domácí mazlíček za poplatek. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Upozornění - wellness program (u pobytů s programovým balíčkem) začíná již v den příjezdu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK