Třeboňské osvěžení - Bertiny Lázně, Česká republika, Jihočeský kraj, Lázně Třeboň, 20.7.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 116081996

Třeboňské osvěžení - Bertiny Lázně

Česká republika » Jihočeský kraj » Lázně Třeboň

, Hotel starstarstarTřeboňské osvěžení - Bertiny Lázně

Termín:

20.7.2017 - 23.7.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 120 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
V těsné blízkosti historického centra.
Cena zahrnuje
3x ubytování s polopenzí, 1x slatinnou koupel, 1x klasickou masáž částečnou, 1x lázeň v řasách Třeboňská chlorella, 1x mechanickou masáž Hydrojet, volný vstup do bazénu s whirlpoolem a parní kabinou po celou dobu pobytu, Povinná vstupní lékařská konzultace, lázeňskou taxu
Popis lázní
Lázeňský komplex nabízí vše pro pohodlí - recepci, nekuřáckou restauraci Adéla, lázeňskou kavárnu s terasou, Denní bar, pizza restaurant Top-Spin – bowling bar s velkoplošnými obrazovkami. V objektu lázní dále najdete kadeřnictví, kosmetiku, pedikúru, manikúru, a knihovnu a hlavně komplexní Balneocentrum s vlastním rehabilitačním bazénem vč. masážních efektů. V areálu Bertiných lázní je široká nabídka sportovních aktivit za poplatek - tenis (venkovní kurty+hala), squash, fitness, úschovna kol. Navštívit můžete také tzv. Pergolu - restaurační zařízení mimo objekt lázní. V celé budově lázní je bezplatné WiFi připojení. Celková kapacita budovy Bertiných lázní je 186 lůžek.
Vybavení pokoje
V naší nabídce jsou zahrnuty pokoje I. kat. Klasik, všechny se sprchou, WC, SAT-TV, radiem, lednicí a telefonem s přímou volbou. Část dvoulůžkových pokojů má balkon nebo terasu. Apartmány (za příplatek), disponují navíc klimatizací a nápojem na přivítání.
Stravování
V restauraci: snídaně - bufet, oběd a večeře - menu (vč. nápojů) - možnost výběru z více variant.
Procedury poskytované lázněmi
Procedury na bázi kombinace slatinných koupelí a zábalů s ručními masážemi, vodoléčebné procedury (podvodní, vířivé a perličkové koupele, přísadové koupele, vířivky horních a dolních končetin a střídavá nožní koupel v tzv. Kneippově chodníku). Dále se využívá laserové techniky, elektroléčby, parafinových zábalů a plynových injekcí, rehabilitační bazén, whirlpool pro osm osob s podvodní vířivou a perličkovou masáží, klasická sauna a parní lázeň včetně ochlazovacího bazénku, vodní lůžko Hydrojet pro intenzivní celotělovou masáž a nová procedura Třeboňský rasul.
Poznámka
Parkování: nekryté monitorované stání – Kč 45,-/den, kryté monitorované stání – Kč 75,-/den. Pobyt s domácími zvířaty není možný.U osob starších 70 let požadují lázně při příjezdu předložení potvrzení obvodního lékaře o vhodnosti absolvování zvoleného pobytu.Bazénový komplex je z důvodu údržby mimo provoz v tomto termínu: 09.01. - 13.01.2017 a 18.06. - 22.06.2017.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o., IČ 25672665.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK