Rubín, Slovensko, 14.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 139371776

Rubín

Slovensko

Velký Meder, Hotel starstar

Načítám ...


Rubín

Termín:

14.6.2018 - 18.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

5 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 480 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Penzion RUBÍN
Ubytování
Každý apartmán má vlastní kompletně vybavenou kuchyňku a obývací pokoj, oddělenou 1 - 2 ložnice, sociální zařízení a terasu resp. balkón.
Poloha
V městečku Velký Meder, cca 75 km od Bratislavy ve směru na Komárno. v bezprostřední blízkosti areálu termálního koupaliště Thermal Corvinus.
Vybavení
Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových apartmánech s celkovou kapacitou 25 lůžek.
V celém objektu je WiFi připojení na internet, pro děti jsou připraveny houpačky, pískoviště a dětský koutek. Samozřejmostí je možnost opékání a grilování v altánku v zahradním krbu.
Stravování
Bez stravování. Možnost stravování ve 30 m vzdálené hotelové restauraci.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK