No name apartmánové domy Dezka, Maďarsko, 5.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 134836225

No name apartmánové domy Dezka

Maďarsko

50-650m od lázeňského areálu, Apartmány starstarNo name apartmánové domy Dezka

Termín:

5.5.2018 - 12.5.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 310 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: DEZKA
Ubytování
Domy nabízejí jednodušší, ale účelně vybavené apartmány pro 2 až 4 osoby. Apartmány pro 4 osoby mají 2 ložnice. Všechny apartmány mají vlastní kompletně vybavený kuchyňský koutek s chladničkou, koupelnu s WC, balkón, satelit TV.
Poloha
Klasické apartmánové domy se nacházejí v klidné části 50 – 650 m od lázeňského areálu.
Vybavení
Možnost parkování je zdarma přímo u apartmánů.
Stravování
Vlastní stravování. Obchody a restaurace jsou max 10 minut chůze od apartmánů. V centru Harkány je tržnice a několik supermarketů.
Upozornění
PRO ZÁJEMCE S VLASTNÍ DOPRAVOU JE MOŽNÝ LIBOVOLNÝ DEN NÁSTUPU A DÉLKA POBYTU (minimálně však 3 noci)
Pláž a koupání
ORIENTAČNÍ CENÍK VSTUPŮ DO LÁZEŇSKÉHO AREÁLU (ceny za týdenní permanentku): TERMÁLNÍ VENKOVNÍ BAZÉNY: cca 900,- Kč/osoba LÉČEBNÝ AREÁL, tj. vnitřní i venkovní bazény: cca 1700,- Kč/osoba. Děti do 6 let mají vstup zdarma, děti do 12 mají slevu cca 30%.
Oficiální kategorie
**
Autobusová doprava
Přímé spojení z Prahy a Brna do Harkány od května do září. Odjezd každý pátek ve 22.30 hod z Prahy - autobusové nádraží Roztyly(metro) a v 00.45 hod z Brna - hotel Grand. Příjezd do Harkány v sobotu cca 08.00 hod, odjezd zpět v cca 19.30 hod. Příjezd do Prahy v neděli v cca 06.00 hod. Cena dopravy: 1900,- Kč/osoba tam i zpět (pro pobyty do 2 týdnů), 2100,- Kč/osoba tam i zpět (při pobytu nad 2 týdny), 1000,- Kč/osoba – jednosměrná jízdenka. Odjezdové časy jsou orientační. Před odjezdem obdržíte pokyny k odjezdu.
Nástupní místa
STANDARTNÍ ODJEZDOVÁ MÍSTA: Praha a Brno. Svoz za příplatek 400,- Kč na osobu: Ústí nad Labem, Teplice, Most, Liberec, Karlovy Vary, Hradec Králové, České Budějovice. Svoz je zajišťován minimálně pro 4 osoby.
Typ ceníku
CENY JSOU UVEDENY ZA OSOBU BEZ STRAVY A DOPRAVY NA 7 NOCÍ
Cena zahrnuje
Ubytování v apartmá včetně spotřeby energií, povlečení, závěrečný úklid, asistenční službu v českém jazyce.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění (380,- Kč/osoba/pobyt), dopravu, lázeňskou taxu (cca 43,- Kč/den/osoba - platba na místě)
Povinné příplatky
Místní pobytová taxa cca 43,- Kč/osoba nad 18 let/den. Osoby do 18 let taxu neplatí.
Podobná zařízení
apartmány LANKA, apartmány LUX
Pořadatelem tohoto zájezdu je DEZKA Děčín s.r.o., IČ 27311066.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK