Mozartovy Vánoce v Salcburku a jeho okolí, Rakousko, 1.12.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 134150956

Mozartovy Vánoce v Salcburku a jeho okolí

Rakousko

, HotelMozartovy Vánoce v Salcburku a jeho okolí

Termín:

1.12.2018 - 2.12.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

2 dny

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 890 Kč ()


Popis
2denní poznávací zájezd bez nočního přejezdu
Ubytování
V hotelu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a polopenzí, na přání zákazníka lze zajistit třílůžkový pokoj
Stravování
polopenze
Doprava
zahraničním busem s WC, klimatizací, DVD a mini barem

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Praha, Příbram, České Budějovice
Program
1.den-odjezd v 6:00 hod. z Prahy přes Dolní Dvořiště pojedeme do rakouského města SALZBURK zapsaném na prestižním seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, prohlídneme si historické centrum a projdeme se po nádherně vyzdobené obchodní ulici GETRRIDEGASS, kde se narodil a bydlel Wolfgang Amadeus Mozart. Navštívíme pevnost Hohensalzburg, Salcburský chrám, Františkánský kostel, klášterní areál Sv. Petra s kostelem, klášterem, klášterním sklípkem a hřbitovem. Rezidenci a Mirabellskou zahradu na druhé straně Salzachu s Pegasovou kašnou, přírodním divadlem, růžovým vrškem a zahradou s barokními trpaslíky. Kromě památek bude hlavním cílem proslulý vánoční trh Christkindelmarkt na Rezidenčním a Dómském náměstí a trh v zámku Mirabell. Na místních trzích panuje skutečně nevšední atmosféra, ze všech koutů se line vůně pečených kaštanů, pražených mandlí a horkého ovocného punče, městem znějí vánoční koledy. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování, večeře, individuální volno,
2.den–snídaně, odjezd k jezeru WOLFGANGSEE. Adventní trhy ve dvou letoviscích – ST.WOLFGANG, kde se nachází slavný kostel, klikaté uličky, Mozartovský ST.GILGEN. Mezi jednotlivými městečky a jejich adventními trhy jezdí lodičky, na jednu se nalodíme a potkávají se u obří 19 m vysoké zářící lucerny uprostřed jezera, kolem které plavou zářící hvězdy. V odpoledních hodinách odjezd do ČR, příjezd do Prahy v cca 22.00 hod.
Cena zahrnuje
dopravu zahraničním busem s WC, klimatizací, DVD a mini barem, 1x ubytování s polopenzí, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní komplexní pojištění 60 Kč/os., vstupy do objektů cca 20 EUR
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK A.Ša s.r.o., IČ 01638114.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK