Mošoň a Györ, Maďarsko, Západní Maďarsko, Györ, 14.10.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 112614267

Mošoň a Györ

Maďarsko » Západní Maďarsko » Györ

, Vlastní

LM


Mošoň a Györ

Termín:

14.10.2017 - 14.10.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
740 Kč ()


Ubytování

Bez ubytování.

Poloha

Celodenní koupání v Maďarských termálních lázních Mosonmagyáróvár (Mošoň) a Györ.

Stravování

Beze stravy.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu a technického průvodce v autobusu.

Cena nezahrnuje

Vstupné (orientačně Mošoň dospělí 11 €, děti do 6 let zdarma, 6 - 18 let 7 €, sauny 7 €), Györ (dospělí 11 €, děti do 16 let a senioři 9 €, sauny 7 €).

Pojištění léčebných výloh (40 Kč/os., do 15 let 20 Kč, nad 70 let 80 Kč, nezahrnuje storno zájezdu).

Doprava

Autobusová.

Odjezdová a svozová místa:

Nástupní místa: Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Litomyšl, Svitavy, Brno.

Svozy (+200 Kč): Holice, Chrudim, Choceň, Pardubice, Hradec Králové, Lanškroun, Letohrad, Vamberk, Žamberk.

Při skupině více jak 8 osob se příplatek neplatí.

Program

Odjezd v časných ranních hodinách dle trasy (Č. Třebová kolem 5 hodiny ranní), ráno cca v 9.30 příjezd do Mošoně, kde si vystoupí zájemci o klidnější lázně a relax (nevhodné pro děti a mladistvé), individuálně si zakoupí vstupenku na celodenní koupání v horké a zdravé vodě.

Ostatní odjedou do lázní Györ (vhodných i pro rodiny s dětmi, zážitkové bazény a tobogány), příjezd do Györu po 10 hodině, celodenní koupání v termálech. Navečer (okolo 17 hodiny z Györu) odjezd zpět do ČR, cestou si přistoupí klienti v Mošoni. Návrat do Č.Třebové cca ve 22 hodin, dále dle trasy.

Nutné uvést na přihlášce o které lázně máte zájem.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Lenka Čížová, IČ 66279631.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK