Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Minirelax - Spa Hotel Butterfly - Česká republika - Západočeské lázně - Mariánské Lázně

Minirelax - Spa Hotel Butterfly

Česká republika » Západočeské lázně » Mariánské Lázně

, Hotel starstarstarstar



Minirelax - Spa Hotel Butterfly

Počet termínů:

84 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:



Poloha
ve středu města, blízko kolonády (cca 800 m), v sousedství krásných parků, pavilon Alexandriina pramene v parku před hotelem.
Popis Resortu
hotel je kombinací tradičního stylu a komfortu mezinárodního hotelu. Interiér a exteriér je vyzdoben jedinečnými díly předních umělců. Hotel poskytuje služby 24hodinové recepce, room service, internet v Lobby baru (zdarma), hostům slouží restaurace La Fontaine s vodní fontánou a doprovodem harfy (140 míst), Lobby Bar a Cafe de Paris, moderní konferenční salonek Bellevue s výhledem na Hlavní třídu. Hotel je vhodný i pro pořádání konferencí a firemních setkání. V hotelu se nachází léčebné oddělení a Beauty centrum (kadeřnictví, kosmetika, manikúra a pedikúra, dále bazén (12 x 5,5 m) s masážními tryskami, whirlpoolem, saunou a pool barem). Hotel má sedm podlaží, podzemní garáže mají kapacitu 25 míst. Hotel je nekuřácký.
Vybavení pokoje
hotel má 95 pokojů. Pokoje kat. Superior jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), SAT-TV, , telefonem, Wi-Fi připojením na internet (zdarma), minibarem, županem, klimatizací a trezorem. V hotelu je dále 9x Junior Suite (na vyžádání za příplatek).
Stravování
v hotelové restauraci, snídaně - bufet, obědy a večeře – servírovaný hlavní chod (ze 5 výběrů). Saláty, polévka, dezerty a předkrmy formou bufetu (výběr z nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně vč. možnosti dietní stravy).
Procedury poskytované Resortem
v hotelovém wellness a beauty centru jsou poskytovány lázeňské i wellness procedury: různé druhy masáží, aqua gymnastika, hydroxeur, suchá plynová lázeň CO2, plynové injekce, slatinné zábaly, parafínové zábaly na ruce, oxygenoterapie, sauna, reflexní nožní masáž, minerální koupele aj.
Poznámka
Parkování v podzemních garážích hotelu (za poplatek). Pobyt malého psa je možný (za poplatek).
Cena zahrnuje
2x ubytování s polopenzí, přípitek na přivítanou, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasickou masáž částečnou, 1x suchou plynovou lázeň CO2, a dále dle ubytovacího objektu:, Nové Lázně a Centrální Lázně: volný vstup do komplexu historických Římských lázní se 3 rehabilitačními bazény, whirlpoolem, saunou a sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií, relaxační místností a Danubius Premier fitnessem., Grandhotel Pacifik: volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi, saunou,sanariem, fitness., Hvězda: volný vstup do hotelového bazénu s vodními a rehabilitačními atrakcemi, whirlpoolu, 2 saun, parní lázně a tepidária vč. klidové zóny., Butterfly: volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi, sauny, whirlpoolu a prostoru k relaxace, Vltava: volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi, whirlpoolem, saunou, fitnessem, Spa Hotel Svoboda: volné využití bazénu s vodními atrakcemi a whirlpoolem v hotelech Pacifik.
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu Kč 15,- os. /noc

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.