Léčebný pobyt medical Silver - Lázeňský dům Smaragd, Slovensko, 19.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 137911788

Léčebný pobyt medical Silver - Lázeňský dům Smaragd

Slovensko

Dudince, Hotel starstarstarLéčebný pobyt medical Silver - Lázeňský dům Smaragd

Termín:

19.5.2018 - 25.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 870 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Léčebný pobyt medical Silver - Léčebný dům Smaragd
Poloha
Lázeňský komplex se nachází na rozhraní lázeňské zóny a lesoparku, nedaleko pramenů a veřejného termálního koupaliště. Veškerá městská vybavenost je lehce dosažitelná pěšky.
Popis komplexu
Lázeňský komplex s kapacitou cca 560 lůžek má k dispozici v každém z lázeňských domů samostatnou vstupní halu s recepcí (směnárna, centrální trezor – v LD Smaragd internetový koutek - za poplatek), výtahy, kongresový sál v LD Smaragd (cca 200 osob), á la carte restauraci Rubín, jídelnu v každém lázeňském domě, kavárnu a bar. Oba lázeňské domy jsou vzájemně propojeny vyhřívanou chodbou (cca 50 m) a disponují: venkovním letním bazénem (25x12m, 28 °C), moderním balneologickým centrem (vč. vnitřního sedacího minerálního termálního bazénu (12x12 m, 34 °C). Součástí balneo-provozu jsou dále dvě samostatná střediska: Thai Relax Center (thajské masáže), Vitální svět Wellnea - vířivý bazén pro 25 osob (12x12 m, 32 °C), vířivka pro 6 osob, 2 finské a 2 parní sauny, ochlazovací bazén, Kleopatra - relaxační vana pro 2 osoby, tepidárium - vyhřívané lehátko pro 6 osob, masáže, oddychová zóna, solárium.Další služby: kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, stomatologická ambulance, squash, bowling, tenis, petanque, biliard, aerobic, půjčovna kol, venkovní posezení s grilem - koliba.Nedaleko komplexu (cca 300 m) je letní venkovní koupaliště Dudinka – letní Aqua-park - soustava bazénů: atrakční (tobogán, skluzavka, trysky, divoká voda aj.), termální sedací, dětský a rekreační. Dále bar, bufet, šatny, plážové hřiště, lehátka aj. Kulturní oddělení nabízí množství kulturních a společenských programů, jakož i výletů do okolí.
Vybavení pokoje
Pokoje kat. standard s koupelnou (vana/ sprcha), WC, SAT-TV, lednicí, telefonem, rádio-budíkem. Všechny pokoje mají balkon.
Stravování
V hotelových jídelnách: snídaně - bufet, oběd nebo večeře - menu o 3 chodech - výběr z 5 hl. jídel + salátový bufet.
Procedury poskytované komplexem
Lázeňský komplex nabízí cca 72 procedur – viz.léčebné metody. Nabídka se však dynamicky rozšiřuje o nové technologie a procedury – zábaly, bankovaní aj. nadstandardní procedury – rázová vlna, léčba kolagenem, lokální kryoterapie, (možnost dokoupit na místě – za poplatek).
Poznámka
Pobyt dětí není lázněmi v LD Smaragd umožněn. Pobyt s domácími zvířaty není možný. Parkování na monitorovaném parkovišti cca 150 m od LD Rubín (zdarma) nebo na nehlídaném parkovišti přímo před komplexem (za poplatek). Možnost zapůjčení županu (za poplatek).
Cena zahrnuje
6x ubytování s polopenzí, 1x lékařskou konzultaci, 2 procedury denně (po-so), denní využití vnitřního vířivého bazénu (celoročně) a venkovního bazénu (květen-listopad– dle počasí)
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu–cca € 1,- /os./den
Pořadatelem tohoto zájezdu je CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o., IČ 25672665.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK