Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Léčebný pobyt - Hotel Park - Slovensko

Léčebný pobyt - Hotel Park

Slovensko

Piešťany, Hotel starstarstarLéčebný pobyt - Hotel Park

Počet termínů:

79 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:
Kategorie hotelu: ****
Poloha
Hotel Park se nachází v příjemném prostředí městského parku, vedle ramene řeky Váh, asi 500 m od pěší zóny a 700 m od lázeňského ostrova.
Popis hotelu
V hotelu najdete lobby s recepcí (trezor zdarma), restauraci Park, kavárnu, bar panoramatickou střešní terasou (otevřeno dle sezony), konferenční sál, historický salon Biedermaier, Rytířský salon a Biliard salon. Hotel dále disponuje vlastním balneologickým oddělením (viz procedury), wellness (krytý bazén 16 x 8,3 m o teplotě 29 -31 °C s vodními atrakcemi a vířivkou), saunovým komplexem (finská sauna, infrasauna, parní lázeň), manikúra,pedikúra, kadeřnictvím (omezený provoz) a fitness. K dispozici je též dětské hřiště a dětský koutek. WiFi připojení je v celém hotelu. Hotel je nekuřácký.
Vybavení pokoje
celková kapacita hotelu je 88 dvoulůžkových pokojů, 5 apartmánů, 2 studia, 9 rodinných LUX apartmánů. Pokoje kategorie standard jsou vybaveny koupelnou (sprcha a WC, vysoušeč vlasů), kabelovou LCD-TV, Wi-Fi, rádiem, telefonem, balkonem, trezorem, minibarem. Apartmány mají 2 pokoje, vanu nebo sprchu, navíc rychlovarnou konvicí s čajovým servisem. Některé pokoje s klimatizací.
Stravování
v hotelové restauraci, snídaně, obědy a večeře – bufet.
Procedury poskytované hotelem
hotel poskytuje více jak 45 léčebných procedur: bahenní zábaly, masáže (klasické, reflexní, reflexní plosky nohy, podvodní masáž, manuální lymfodrenáž, shiatsu, thajské, ayurvedské, champi, masáž lávovými kameny aj.), koupele (perličkové, vířivé, sirné aj.), zábaly (bahenní, parafango, skořicový, gepovo-citronový). Dále elektroterapii, magnetoterapii, oxygenoterapii, laser, plynové injekce, léčebný tělocvik, nordic walking, lokální kryoterapii, rebox physio aj.
Poznámka
Parkování na uzavřeném kamerově monitorovaném parkovišti (za poplatek € 2,-/noc). Pobyt domácích zvířat je možný na vyžádání (za poplatek € 10,-/noc).
Cena zahrnuje
7x ubytování s polopenzí, 1x vstupní lékařskou prohlídku, léčebný program na základě doporučení lékaře – výběr 10ti procedur z následujících (bahenní zábal, sirná koupel,částečná klasická masáž, reflexní masáž, měkké techniky, hydromasážní vanu, škola zad, perličková koupel, TENS, interferenční a diadynamické proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, individuální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie), denně volný vstup do bazénu s vířivkou a do fitness, volný vstup na fit program (skupinové cvičení 3x týdně), 20% slevu za zakoupení dalších procedur, internet, zapůjčení županu
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu - € 1,1/os./noc

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.