Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Lázeňský hotel Royal - Česká republika

Lázeňský hotel Royal

Česká republika

Západní Čechy - Mariánské Lázně, Hotel starstarstarstar

FM


Lázeňský hotel Royal

Počet termínů:

458 termínů / 0 Last minute / 139 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze, Plná penze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Prague - transparent 12°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Mariánské Lázně - Lázeňský hotel ROYAL
Poloha
v blízkosti lázeňského centra (300 m od kolonády, bezplatný každodenní transfer do centra a zpět). Skládá se ze 3 úzce propojených budov Royal I., II. a III.
Balíček 1
Cena balíčku ML Elixír (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s plnou penzí, procedury (1x klasická aroma masáž, 1x uhličitá minerální koupel nebo suchá uhličitá koupel).
Balíček 2
Cena balíčku Rozmazlovací balíček (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (2x klasická masáž částečná, 2x relaxační koupel).
Balíček 3
Cena balíčku Vital pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, až 6 lázeňských procedur vč. vstupní lékařské konzultace (stanovených lékařem) v hodnotě max. 1680 Kč (např.: 2x uhličitá minerální koupel, 1x suchá uhličitá koupel, 2x parafín, 1x aroma masáž částečná), volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu.
Balíček 4
Cena balíčku Adonis & Afrodita (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování se snídaní, košíček ovoce na pokoji, procedury (1x Biodroga 90 min, 1x klasická celková masáž, 1x relaxační koupel, 1x exkluzivní večeře při svíčkách, 1x vířivka se sektem pro dva).
Balíček 5
Cena balíčku Čas pro dva (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 2x polopenzi, procedury (1x 50 min aromamasáž, 1x romantická večeře pro 2 (v rámci polopenze), 1x whirlpool se sektem pro 2).
Balíček 6
Cena balíčku Pobyt Relax (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit v hodnotě 950,- Kč na vstupní lékařskou konzultaci a volný výběr procedur, volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu.
Balíček 7
Cena balíčku Královské láznění (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, až 10 lázeňských procedur vč. vstupní lékařské kozultace v max. hodnotě 3080 Kč, volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu.
Balíček 8
Cena balíčku Léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, až 16 léčebných procedur vč. vstupní lékařského vyšetření v max. hodnotě 4060 Kč, volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu. Doporučená délka pobytu 14 dní (v 2. týdnu závěrečné vyšetření).
Balíček 9
Cena balíčku Impuls pro život (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, až 16 lázeňských procedur v max. hodnotě 4060 Kč/týden, (např.: 1x konzultace s psychologem, 2x klas. celková nebo podvodní masáž, 2x skotský střik, 1x reflexní masáž nohou nebo 2x lymfoven, 5x skupinové cvičení, 3x uhličitá minerální koupel, 1x Hydroxeur, 1x plynová injekce), volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu.
Balíček 10
Cena balíčku Vánoční pobyt (7 nocí) zahrnuje: ubytování na 7 nocí s plnou penzí, volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, lázeňské procedury (pro ženy: 1x 25 min. klasická masáž, 2x Kleopatřina koupel s přísadou, 1x 40 min. masáž horkými kameny, 1x parafinový zábal na ruce, 2x lymfoven, 1x uhličitá koupel; pro muže: 1x 25 min. klasická masáž, 1x rašelinová koupel, 1x 40 min. masáž horkými ručníky, 2x suchá uhličitá koupel, 1x slatinný obklad, 2x 20 min. uhličitá koupel), program: procházka městem s průvodcem, ochutnávka vánočního cukroví a svařeného vína, 1x výlet s průvodcem, vánoční koncert na Štědrý den.
Balíček 11
Cena balíčku Silvestrovský pobyt (7 nocí) zahrnuje: ubytování na 7 nocí s plnou penzí, volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, lázeňské procedury (pro ženy: 1x 25 min. klasická masáž, 2x Kleopatřina koupel s přísadou, 1x 40 min. masáž horkými kameny, 1x parafinový zábal na ruce, 2x lymfoven, 1x uhličitá koupel; pro muže: 1x 25 min. klasická masáž, 1x rašelinová koupel, 1x 40 min. masáž horkými ručníky, 2x suchá uhličitá koupel, 1x slatinný obklad, 2x 20 min. uhličitá koupel), program: procházka městem s průvodcem, ochutnávka vánočního cukroví a svařeného vína, 1x výlet s průvodcem, silvestrovská párty s programem.
Balíček 12
Cena balíčku Zimní pohoda (3 noci) zahrnuje: ubytování s polopenzí na 3 noci, volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, procedury (2x klasická aroma masáž, 2x relaxační koupel). BONUSY: každodenní transfer do města, zvýhodněné skipasy na sjezdovku (300 m od hotelu).
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, kavárna s letní terasou, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), směnárna, hotel. trezor, bezbariérový přístup, pro děti - postýlka, stolička, strava a hlídání dětí; balneoprovoz, bazén, sauna, fitcentrum, wellness centrum (whirlpool, pára, masáže), Jávský masážní salón, úschovna a půjčovna kol, kosmetika a pedikúra, hlídané parkoviště za poplatek, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje typu Komfort (sluneční strana, výhled do přírody), Superior (větší s výhledem do lesa nebo balkónem s výhledem na město), Deluxe (výhled na město, APT Deluxe (dva pokoje, některé s balkónem) vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), telefon, rádio, TV-SAT, lednička, župan, Wi-Fi (zdarma), trezor, klimatizace (pokoje Superior v budově II.). 2 bezbariérové pokoje.
Stravování
snídaně, polopenze, plná penze (snídaně - bufet, obědy, večeře – výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, polední káva a dezert). Možnost dietní stravy (racionální, diabetická, redukční, vegetariánská, dělená strava...).
Indikace a léčba
INDIKACE: choroby ledvin a močových cest, onemocnění dýchacího a pohybového ústrojí, metabolická onemocnění a stavy po některých onkologických operacích.
Sport a volný čas
Sport: tenisové kurty, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, golf (Golf Club Mariánské Lázně (18 jamek)), běžecké lyžování (zpřístupněny jsou upravované běžecké tratě o cca 90 km a 2 stopách), sjezdové lyžování (Skiarea Mariánské Lázně (500 m) - k dispozici je lanová dráha a dva moderní lyžařské vleky s celkovou kapacitou 2 500 os./hod., skibar, skipůjčovna, skiservis, lyžařská a snowboardová škola, sociální zázemí a parkovací plochy; Součástí Skiareálu je kabinková lanová dráha Koliba - Krakonoš.
Cena zahrnuje
ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí (dle výběru pobytu), welcome drink, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, parní lázeň), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, zapůjčení županu.
Cena nezahrnuje
dopravu, parkování před hotelem (120,- Kč/den), místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.