Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz a výstava orchidejí, Německo, Sasko, 27.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 129444179

Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz a výstava orchidejí

Německo » Sasko

, Program starstarstarDrážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz a výstava orchidejí

Termín:

27.9.2018 - 30.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

4 dny

Doprava:

autobus  -1 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 590 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hrady, katedrály a města Mosely a Porýní s lodí
Ubytování
hotel (2lůžkové pokoje příslušenstvím; třílůžkový pokoj pravděpodobně nelze objednat)
Katalog 1.den
1. den: odjezd z Prahy v 6 h (Pl, svozy od 4 osob za 300 Kč z HK, Pa; z Br za 400 Kč), kurfiřtské sídlo MOHUČ (Mainz), rodiště J. Gutenberga, arcibiskupský dóm, radnice, kostel sv. Štěpána s Chagallovými okny, moderní radnice a procházka podél Rýna
Katalog 2.den
2. den: den pro údolí Mosely (Moseltal), TREVÍR - UNESCO (Trevír), římské památky, Porta Nigra ze 2. st., Konstantinova bazilika, antické lázně, románský dóm a gotický kostel Liebfrauenkirche, kurfiřtský palác s parkem, muzeum antiky, rodný dům Karla Marxe, údolím Mosely do vinařského města BERNKASTEL-KUES s hrázděnými domy, meandry Mosely a prudké svahy s vinicemi, procházka mezi vinicemi s výhledy, zřícenina hradu Metternich, COCHEM, uličky, hrad, výborné moselské víno, možnost ochutnávky nebo turistika k vyhlídce
Katalog 3.den
3. den: den pro údolí Rýna (Rheintal), nedobytný hrad Marksburg vysoko nad řekou, KOBLENZ na místě soutoku Rýna s Moselou, bazilika sv. Kastora, přejezd pod hrady Sterrenberg a Liebenstein do ST. GOARU - výhled naproti na hrady Katz a Maus, fakult. plavba lodí po nejkrásnějším úseku Rýna (UNESCO) pod četnými hrady, okolo pevnosti Pfalzgrafenstein a legendární skály Lorelei, BACHARACH, fakult. ochutnávka jedinečných vín, s možností nákupu, fakultativnět večeře
Katalog 4.den
4. den: WORMS, jedno z nejstarších německých měst, mohutný císařský dóm, židovská čtvrť, ŠPÝR (Speyer), největší románský dóm v Evropě (UNESCO), návrat do Prahy večer do půlnociCK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí.
Pojištění
zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.

Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.

Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696

• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč

• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč

• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)

• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč

• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x hotel (2lůž. pokoje s příslušenstvím), průvodce, pojištění CK
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, stravu, ochutnávku a plavbu lodí a veškeré vstupné (60€) a vše, co není přímo obsaženo v odstavci "základní cena zahrnuje".
Příplatky
2000 CZK - jednolůžkový pokoj

650 CZK - 3x snídaně

550 CZK - 1x večeře (min. 15 osob)

330 CZK - záloha za lodní lístek

128 CZK - komplexní pojištění
Doprava
Využíváme autobusy s klimatizací, WC, DVD a barem na teplé a studené nápoje za koruny.

Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.
Stravování
není zahrnuto v ceně zájezdu, snídaně za příplatek formou samoobslužného bufetu.

Ve městech možnost rychlého občerstvení v kioscích a bufetech v cenách 3-6 € (uzeniny, hamburgery, hranolky, pizzy apod.). Pivo stojí okolo 3 €, káva 1-3 €, 1 litr vína okolo 2-5 €, oběd či večeře okolo 8-12 €, pohled okolo 0,3-0,6 €.
úvodni popis PROV
Jedna z nejkrásnějších oblastí Německa, krajina vinohradů, romantické zákruty Rýna a skaliska, hrady vypínající se vysoko nad řekou a historická města, jejichž původ sahá do raného středověku i do římských časů. Poznejte místa, kde zraje vynikající rýnské a moselské víno, a kdy jindy než v čase vinobraní? Bez nočního přejezdu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je GEOPS - CESTOVNÍ KANCELÁŘ, s.r.o., IČ 25633261.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK