Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz a výstava orchidejí, Německo, Sasko, 27.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 129444179

Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz a výstava orchidejí

Německo » Sasko

, Program starstarstarDrážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz a výstava orchidejí

Termín:

27.9.2018 - 30.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

4 dny

Doprava:

autobus  -1 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 590 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hrady, katedrály a města Mosely a Porýní s lodí
Ubytování
hotel (2lůžkové pokoje příslušenstvím; třílůžkový pokoj pravděpodobně nelze objednat)
Katalog 1.den
1. den: odjezd z Prahy v 6 h (Pl, svozy od 4 osob za 300 Kč z HK, Pa; z Br za 400 Kč), kurfiřtské sídlo MOHUČ (Mainz), rodiště J. Gutenberga, arcibiskupský dóm, radnice, kostel sv. Štěpána s Chagallovými okny, moderní radnice a procházka podél Rýna
Katalog 2.den
2. den: den pro údolí Mosely (Moseltal), TREVÍR - UNESCO (Trevír), římské památky, Porta Nigra ze 2. st., Konstantinova bazilika, antické lázně, románský dóm a gotický kostel Liebfrauenkirche, kurfiřtský palác s parkem, muzeum antiky, rodný dům Karla Marxe, údolím Mosely do vinařského města BERNKASTEL-KUES s hrázděnými domy, meandry Mosely a prudké svahy s vinicemi, procházka mezi vinicemi s výhledy, zřícenina hradu Metternich, COCHEM, uličky, hrad, výborné moselské víno, možnost ochutnávky nebo turistika k vyhlídce
Katalog 3.den
3. den: den pro údolí Rýna (Rheintal), nedobytný hrad Marksburg vysoko nad řekou, KOBLENZ na místě soutoku Rýna s Moselou, bazilika sv. Kastora, přejezd pod hrady Sterrenberg a Liebenstein do ST. GOARU - výhled naproti na hrady Katz a Maus, fakult. plavba lodí po nejkrásnějším úseku Rýna (UNESCO) pod četnými hrady, okolo pevnosti Pfalzgrafenstein a legendární skály Lorelei, BACHARACH, fakult. ochutnávka jedinečných vín, s možností nákupu, fakultativnět večeře
Katalog 4.den
4. den: WORMS, jedno z nejstarších německých měst, mohutný císařský dóm, židovská čtvrť, ŠPÝR (Speyer), největší románský dóm v Evropě (UNESCO), návrat do Prahy večer do půlnociCK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí.
Pojištění
zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.

Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.

Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696

• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč

• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč

• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)

• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč

• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x hotel (2lůž. pokoje s příslušenstvím), průvodce, pojištění CK
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, stravu, ochutnávku a plavbu lodí a veškeré vstupné (60€) a vše, co není přímo obsaženo v odstavci "základní cena zahrnuje".
Příplatky
2000 CZK - jednolůžkový pokoj

650 CZK - 3x snídaně

550 CZK - 1x večeře (min. 15 osob)

330 CZK - záloha za lodní lístek

128 CZK - komplexní pojištění
Doprava
Využíváme autobusy s klimatizací, WC, DVD a barem na teplé a studené nápoje za koruny.

Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.
Stravování
není zahrnuto v ceně zájezdu, snídaně za příplatek formou samoobslužného bufetu.

Ve městech možnost rychlého občerstvení v kioscích a bufetech v cenách 3-6 € (uzeniny, hamburgery, hranolky, pizzy apod.). Pivo stojí okolo 3 €, káva 1-3 €, 1 litr vína okolo 2-5 €, oběd či večeře okolo 8-12 €, pohled okolo 0,3-0,6 €.
úvodni popis PROV
Jedna z nejkrásnějších oblastí Německa, krajina vinohradů, romantické zákruty Rýna a skaliska, hrady vypínající se vysoko nad řekou a historická města, jejichž původ sahá do raného středověku i do římských časů. Poznejte místa, kde zraje vynikající rýnské a moselské víno, a kdy jindy než v čase vinobraní? Bez nočního přejezdu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je GEOPS - CESTOVNÍ KANCELÁŘ, s.r.o., IČ 25633261.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK