Beauty program - Lázeňský dům Kijev, Česká republika, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, 1.10.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 118785732

Beauty program - Lázeňský dům Kijev

Česká republika » Západočeské lázně » Františkovy Lázně

, Hotel starstarstarBeauty program - Lázeňský dům Kijev

Termín:

1.10.2017 - 4.10.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 440 Kč ()


Poloha
Lázeňská léčebna se nachází uprostřed lázeňské části města,v těsné blízkosti kolonády.
Cena zahrnuje
3x ubytování s polopenzí, 1x vstupní lékařskou prohlídku, 8 procedur zaměřených na péči o tělo a pleť(1x částečnou aromamasáž, 1x pohybovou aktivitu ve skupině, 1x léčebný skupinový tělocvik v bazénu, 1x rašelinový zábal nebo fangoparafín, 1x pleťovou vyhlazující masáž obličeje, 1x přístrojové ošetření celulitidy STARVAC (nohy, hýždě),, 1x přístrojové ošetření celulitidy STARVAC (boky, břicho), 1x solnou jeskyni popř. podvodní masáž Medy Jet), BONUS:, zapůjčení horského kola nebo Nordic Walking holí, zapůjčení županu, 1x privátní vstup do sauny, využití fitness, konzultace s lékařem a nutričním terapeutem k problematice zdravého způsobu života a stravovacích návyků, WiFi
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu Kč 15,-/os./noc
Popis domu
Lázeňský dům Kijev je vybaven recepcí s nepřetržitou službou, možností nákupu nápojů a drobného zboží, restaurací, bazénem ,saunou, soláriem, solnou jeskyní, tělocvičnou, balneocentrem.Celková kapacita domu je 129 lůžek (31 jednolůžkových, 47 dvoulůžkových a 2 apartmány)Celý dům je koncipován jako nekuřácký.V prostorách lázeňského domu mohou klienti bezplatně využívat přístup k interentu prostřednictvím wifi připojením.
Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, WC), Sat-TV, trezorem, telefonem, chladničkou. Některé vybrané pokoje mají možnost přistýlky a možnost WiFi připojení.
Stravování
v hotelové restauraci – snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z denního menu s 5- 6 druhů jídel (objednávka vždy den předem) s možností dietního stravování.
Procedury poskytované lázněmi
masáže (klasická, podvodní, lymfodrenáž, čokoládová, reflexní, lávovými kameny, thajská olejová, suchá vodní, medová, aromaterapeutická, indická, akupresurní aj.), koupele (uhličitá minerální, přísadová, celotělová vířivá, perličková, s rašelinovým extraktem), zábaly (rašelinový, parafínový, fango, slatinný), reflexní terapie, inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, léčba zvukem, léčebná tělesná výchova.
Poznámka
Parkování je možné za poplatek na městském parkovišti cca 400m od hotelu nebo u hotelu s omezenou kapacitou.Pobyt domácích zvířat není povolen.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o., IČ 25672665.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK